تلفن :  ۰۲۱۴۴۲۲۳۲۱۶

بالاتر از میدان صادقیه - نبش اشرفی اصفهانی - نرسیده به مرزداران - کوچه محمدی - ساختمان پزشکان ارغوان 1- واحد 1


کلینیک لاغری Forever

طبیعت وجودی انسان طوری آفریده شده که می تواند بدون هیچ تلاش اضافه ای به فرم مناسب و طبیعی خود دست پیدا کند ، اما راز این کار چیست ؟ راز این کار را در مرکز  Foreverبیابید .
مشغله های کاری و دغدغه های روزمره امکان ورزش روزانه را از ما گرفته است ، ما در  مرکز  Foreverاین امکان را می دهیم که با هر 40دقیقه استفاده از سیستم های ما که  معادل 3 ساعت ورزش سخت است موجب سفت شدن عضله ها و کشیده شدن پوست در نقاط مورد نظر کمک می کند .
تحقیقات متعدد نشان داده که رژیم های غذایی به تنهایی موثر نیستند و باید در کنارشان فعالیت های روزانه را افزایش داد .
مرکز لاغری و تن آسایی مرکز  Forever  در تجربه ای تازه و بی نظیر، از طریق عناصر طبیعی بر شور و پویایی حیات در جسم و روح ارجمند شما میفزاید .
در این مرکز جهت لاغری موضعی ،کاهش وزن و سایز از ترکیب 5 روش زیر به صورت همزمان استفاده می شود .
1.رژیم درمانی  : شامل مجموعه ای از تمامی غذاهای روز خانواده به شما ارائه می گردد .
2. دستگاه شبیه ساز ورزشی : این سیستم انقلابی در زمینه لاغری موضعی ایجاد کرده ، این دستگاه تاثیرات بسیار محسوسی در کاهش سایز و سفت کردن پوست و عضلات و فرم دهی بدن خواهد داشت .
3. ماساژ لاغری : دستان ورزیده و پرمهر ماساژورهای ما تکنیک های ماساژ شرقی را با مهارت و ظرافت بکار می گیرند تا تجربه ای متفاوت و فراتر از انتظار را برای شما به ارمغان آورند . طیف وسیع ماساژهای ارائه شده در forever این امکان را به شما می دهد که بر اساس نیاز و سلیقه ی خود از آنها بهره مند گردید .
4. cavitation : این دستگاه با افزایش سطح حباب های اکسیژن در سلول های چربی منجر به شکستن آن ها و در نتیجه دفع چربی خواهد شد .
5.  RF
6.لیزر موهای زائد
7. جوانسازی صورت
پس از پایان هر دوره با نگاهی اجمالی به پرونده وزن و سایز خود به تاثیر شگفت انگیز این 5 روش پی خواهید برد .
Forever یک برنامه گروهی است که از طریق تغییر عادات غذایی و افزایش سطح فعالیت بدن و ماساژهای درمانی و لاغری با ایجاد فضایی مثبت شما را در این راه یاری می کند .
در هر سن و وزنی که باشید می شود فقط باید شروع کرد .

آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات