موبایل :  ۰۹۱۲۳۰۰۶۳۵۴

تلفن :  ۰۲۱۴۴۱۹۶۳۵۸ - ۰۲۱۴۴۱۹۶۳۵۷

کیلومتر15 جاده مخصوص کرج، بعد از سایپا، خیابان 55، شهرک سینمایی غزالی، گراند هتل


تالار گراند هتل

با برگزاری مراسم خود در گراند هتل خاطرات طهران 

قدیم را برای خود و دوستانتان زنده کنید

لذت برگزاری مراسم عروسی در شهرک سینمایی غزالی که خیلی از فیلم ها و سریال های تلویزیونی ایرانی در آنجا تولید شده است 

مجتمع پذیرایی گراند هتل که این روزها میزبان برگزاری جشن های عقد و عروسی است علاوه بر اینکه یک مجتمع تشریفاتی و تالار عروسی به شمار میرود بلکه به عنوان جاذبه گردشگری و تفریحی و از همه جالب تر لوکیشن ساخت ماندگارترین فیلم های سینما و تلویزیون ایران است. گراند هتل نماد خیابان لاله زار ، اولین هتل مدرن تهران و خاطرات تهرانی های قدیم است.

سالن پذیرایی گراند هتل دارای امکاناتی مانند : چایخانه سنتی، پارکینگ اختصاصی، آتلیه فیلم برداری و عکس، خنچه های متنوع عقد، گل آرائی، شمع آرائی، آتش بازی، ماشین های کلاسیک، دو سالن مجزا و حیاط هزاردستان می باشد .عروس دامادهایی که دوست دارند مجلس عروسی خود را در تهران قدیم برگزار کنند و یک خاطره خاص و ماندگار را در ذهن خود و مهمانانشان ثبت کنند ، تالار عروسی هتل گراند یک گزینه بسیار مناسب است .

آدرس مجتمع پذیرایی گراند هتل : تهران – کیلومتر15،جاده مخصوص کرج – بعد از سایپا – خیابان55 ) میباشد 

اجاره یک ماشین عروس قدیمی و آنتیک با یک راننده که ما را به یاد لوتی های قدیم تهران می اندازد هم میتوان به جذابیت مراسم عروسی شما بی افزاید . سفره خانه سنتی با تخت و قلیان ، چای و فضای کاملا سنتی در کنار منوی غذا ایرانی و بسیار خوشمزه از دیگر ویژگی هایی گراند هتل تهران است . البته ظرفیت پذیرایی سالن پذیرایی گراند هتل برای عروسی های با تعداد مهمان تا ۳۰۰ نفر ، جشن های نامزدی ، سالگرد ازدواج ، حنابندی و پاتختی بسیار مناسب است

آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات