تهران

  • تلگرام

اتو هوشمند فیلیپس

اتو هوشمند فیلیپس

اتو یکی از آن دست وسایلی است که همه افراد به نوعی با آن سر و کار دارند. همین امر سبب شده تا از زمان‌های قدیم و با وسایل ابتدایی که از طریق زغال داغ می‌شدند، این دستگاه پر کاربرد در خانه‌های بسیاری حضور داشته باشد. با اختراع برق و همه گیر شدن آن، بر استفاده از این وسیله پرکاربرد نیز افزوده شد و حال انواع و اقسام مدل‌هایش را می توان در بازار مشاهده کرد.

یکی از مشکلات اصلی که بسیاری از افراد با اتو دارند، عدم امکان تنظیم دمای مناسب با جنس پارچه‌ای است که اتو می‌کنند و این امر باعث می‌شود خیلی از لباس‌ها در حین اتوکشی صدمه بینند و یا بعضا بسوزند.

برای از بین بردن این دغدغه، شرکت فیلیپس اقدام به ساخت اتوهای هوشمندی کرده که لباس‌های شما را هرگز نمی‌سوزاند؛ حتی لطیف‌ترین آن‌ها را! اتوهای هوشمند فیلیپس با فن آوری دمای بهینه (OptimalTemp) ترکیب مناسبی از بخار و دما را ارایه می‌کنند که تمام لباس‌های خود را از جین و کتان گرفته تا ابریشم و حریر بدون نیاز به تنظیم درجه با خیال راحت اتو کنید؛ آن‌قدر راحت که اگر فراموش کردید اتو را از روی لباس خود بردارید، هیچ‌گاه لباس‌تان صدمه ندیده و نسوزد.

به همین خاطر و برای آنکه شما هم سوختن لباس‌تان را برای همیشه فراموش کنید، یک مسابقه جذاب و هیجان انگیز ترتیب داده‌ایم که به سه برنده برتر، یک دستگاه اتوی هوشمند مخزن‌دار GC8650 فیلیپس اهدا می‌شود.

آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات