موبایل :  ۰۹۱۲۵۲۱۵۵۶۵

تلفن :  ۰۲۱۸۸۰۷۵۸۹۲

شهرک غرب


استودیو دیده

الناز موسوی - آتلیه دیده
می رسیم به الناز خانم. من برای دیدن نمونه کارهای خانم موسوی به آتلیه دیده رفتم. . فضای آتلیه نسبتا بزرگ و برای کار مناسب بود. الناز موسوی خانم جوان ، خوش برخورد و آرومی بود. نمونه کارهای زیباش رو روی دیوارها زده بود. کمی صحبت کردیم و به سراغ دیدن آلبومها رفتیم.
در نگاه اول ، آلبومهاش من رو یاد صفحه اول مجله ووگ (vogue) انداخت. استایل های فشنی و نوشته های لاتین ، ترکیب زیبایی رو ایجاد کرده بودن. سایر عکسها اغلب به صورت کلاسیک بود. خود الناز میگفت ترجیح میده فقط با بک مشکی و سفید عکس بگیره اما به هر حال برای پوشش همه سلیقه ها ، دکور هم داشتند.
درضمن الناز موسوی کارهای تبلیغاتی زیادی هم با برندهای مختلف انجام داده که کاتالوگهاش اونجا هست و همچنین هنرمندان بنام هم در عرصه موسیقی و هم سینما کارهای آلبوم های موسیقی وبیلبوردها و بوشور ها و حتی طراحی و عکاسی کنسرتهاشون رو به الناز موسوی میسپرند و به او اعتمادی قابل توجه در این زمینه دارند.
نکته مثبت دیگه در مورد کار الناز اینه که در هر روز فقط یک عروس میگیره و عکسها رو خودش میندازه. کادر عکاسی و تدوینش هم خانم هستند و عروس های محجبه میتونید تاکید کنید که حتما از کادر خانم استفاده بشه.
نکته دیگه ای که از یک لحاظ مثبت و از لحاظ دیگه کمی گیج کننده است ، اینه که دخترهای توی همه آلبومهای الناز ، مدل هستن. یعنی همشون خیلی زیبا و بدون نقصن. نکته گیج کننده اش اینه که حالا یکی مثل من که به اون زیبایی نیست ، عکسهاش چه شکلی میشه. اما مطمئنم که الناز کارش رو خوب بلده. بخش مثبتش اینه که عکس عروسها رو به دید عموم نمیزاره. اگر بخواین عکس عروسها رو ببینین ، فقط خانوم میتونن برن و توی کامپیوتر ببینن. این به آدم احساس امنیت بیشتری میده.
بعد از آلبوم عکس ، یک کلیپ رو دیدیم. کلیپ به صورت کلاسیک و بدون افکت های عجیب و غریب ساخته شده بود. عروس داماد توی فیلم شیطنت های خاص خودشون رو داشتن. الناز میگفت فیلم عروسیت رو هر زمان که میبینی نباید احساس کنی از مد افتاده شده. می گفت مراسم عروسی از شب شروع نمیشه. از صبح زود شروع میشه و باید به عروس داماد خوش بگذره. و کسانی که در تمام این مدت کنار عروس داماد هستن ، تیم عکاسی و فیلمبردارین. میگفت باید تیم انقدر شاد و انرژی دهنده باشن که عکس و فیلم عروس داماد عالی بشه.

محل قرار گیری آتلیه هم یکی از مهمترین مسائلیه که باید بهش توجه کنید. روز عروسی زمان واقعا کم و در حکم طلاست. پس باید گلفروشی ، آتلیه ، باغ و آرایشگاهتون رو طوری انتخاب کنین که به سادگی بتونین بین مسیرها تردد کنین و توی ترافیک تهران گیر نیفتین. دسترسی به اتوبانهای اصلی خیلی مهمه. محل فیزیکی آتلیه دیده ، در شهرک غرب هست. دسترسی بسیار ساده و سریعی از اتوبان شیخ فضل الله و میدان صنعت داره. برای کسایی که ماشین ندارن و میخوان برن این آتلیه رو ببینن باید بگم که از میدون صنعت تا آتلیه ، کمتر از ده دقیقه پیاده رویه.

آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات