موبایل :  ۰۹۱۲۱۵۰۵۸۹۴

تلفن :  ۰۲۱۲۲۵۵۶۷۲۶

قیطریه- میدان نیلی


آتلیه فتو داج** تخفیف ویژه به مناسبت ششمین سال تاسیس**

درباره ما

گالری فتوداج که در زمينه ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس، جشن ها در سال 1390 شروع به فعاليت نموده است.

فتو داج نامی است که زیبایی، کیفیت و اطمینان را در بر دارد.ما در مجموعه فتو داج می کوشیم با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری عکاسی ،فیلم برداری و خدمات جانبی و استفاده از نیروهای متخصص خدمات و محصولاتی زیبا و منطبق با سبک زندگی ایرانی را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

تیم مدیریت فتو داج نسل جوان و دانش آموخته ای است که معتقد است که میتوان با دانش روز و استفاده از تجربه گرانمایه اساتید فن در حوزه های عکاسی، طراحی ، چاپ و ، بازاریابی و فروش به یک مدل جدید و بهره ور دست یافت.کار گروهی اصل اساسی این فرآیند است زیرا بدون داشتن یک تیم در طراحی ، تدوین و چاپ و عکاسی و فیلمبرداری در رسیدن به سر منزل موفقیت امکان پذیر نیست.

این موسسه افتخار دارد به عنوان یک مجموعه دانش بنیان کلیه فرآیندها از آغاز تا پایان زیر نظر کارشناسان انجام دهد که نوع طراحی ،ترکیب رنگ بندی ،نور پردازی،صدابرداری، طراحی لباس و ده ها مورد دیگر را در حوزه های مختلف توسط تیم R&D شرکت جمع آوری ، بررسی و تحلیل می گردد.

در فتو داج بررسی و پژوهش برای طراحی و ارائه خدمات و محصولات جدید فرآیندی همیشگی برپاست و هر روز باید منتظر طرح و مدلهای جدید و خلاقانه منطبق بر نیازهای روز خانواده ایرانی باشیم .


آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات