موبایل :  ۰۹۱۲۳۱۵۰۸۶۳ - ۰۹۱۲۳۴۹۵۱۷۲

آدرس 1

شعبه ۱ : میرداماد


تلفن :  ۰۲۱۲۲۲۲۸۵۳۳
آدرس 2

شعبه ۲ : غرب تهران


gentille.aghd@gmail.com

۵۷۶۲


سفره عقد ژانتی

 با مدیریت گروه "سفره عقذ ژانتی" قرار گذاشتم تا هم از نزدیک باهاشون آشنا بشم و هم یه گزارش خوب برای شما بنویسم.

دو خانم جوان و هنرمند خانم "شقایق موسوی" و خانم "الهه رحیمی" که از دوستان قدیمی همدیگه هستند، مدیریت گروه رو به عهده دارند؛ گفتم هنرمند چون هر دو نقاش هستند و دستی هم در هنر های دیگه دارند و خیلی از وسایل سفره ها کار دست خودشونه.

خوشرویی و رفتار صمیمی شون باعث شد خیلی زود احساس راحتی کنم و راجب سفره ها ازشون سوال کنم. خانم رحیمی توضیح داد که "در تمام سفره ها نماد های اصلی مثل آینه و شمعدان، اسپند، نقل و سکه، گندم، تخم مرغ، نبات و ...... رو داریم" و خانم موسوی اضافه کرد "فقط بنا بر شکل و چیدمان سفره که مدرن باشه یا کلاسیک فرق میکنه؛ مثلا  ممکنه نبات در سفره ای کلاسیک و سنتی به شکل بته جقه درست شده باشه ولی در سفره مدرن به شکل کره یا خوشه انگور؛ ولی مهم اینه که حتما نماد ها رو که هر کدوم نشانه ای از برکت و روزی و شیرین کامی هستند رو داشته باشیم."

زوج جوانی که همون روز برای بستن قرار داد اومده بودند از قضا خیلی حساس و مشکل پسند بودند؛ هم از سفره های مدرن که با شیشه و کریستال هست خوششون اومده بود و هم از سفره های کلاسیک با نقره و ترمه و مس!

خانم موسوی پیشنهاد داد که میتونن براشون سفره ای طراحی کنن تا ترکیبی از هر دو سفره باشه و خانم رحیمی با دقت تمام نکاتی رو که عروس و داماد دوست داشتند رو یادداشت کرد و براشون یه طرح ساده از سفره مورد نظر کشید.

حدود یک ماه بعد برای تکمیل گزارش به محل برگزاری مراسم زوج جوان رفتم؛ سفره عقدی زیبا در فضای باز چیده شده بود، ظروف کریستال و شیشه با نقره و مس و ترمه و لاله های کریستال اونقدر با ظرافت و هارمونی چیده شده بودند که نمیشد به راحتی ازش چشم برداشت و گلها و شمعها که با سلیقه انتخاب شده بودند فضا رو زیبا و رومانتیک کرده بود....

جدای همه این زیباییها نکته ای که خیلی مهم و عالی بود و خیلی خیلی خوشم اومد خوش قولی و دقت گروه ژانتی بود که تمام خواسته ها و سفارشات عروس و داماد رو مو به مو اجرا کرده بودند.

در آخر کلام اینکه اگر یه سفره هنری و زیبا که خیلی از اجزاش هم کار دست و خاص باشه مد نظرتون هست، حتما به سفره عقد ژانتی یه سر بزنید؛ چراکه اونقدرخوشرو و پر انرژی هستند که در مهمترین روز زندگیتون میتونن بهتون آرامش میدن. خدانگهدار

برای دیدن نمونه کارشون یه سری هم به اینستاگرامشون بزنید :

http://instagram.com/gentillesofreaghd

آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات