موبایل :  ۰۹۱۲۳۴۳۱۶۱۸ - ۰۹۱۰۱۱۱۴۲۶۳ - ۰۹۱۲۳۴۰۶۳۶۵

تلفن :  ۶۵۶۰۸۲۰۰

اتوبان آزادگان - فتح غرب - دوربرگردان باغستان و شهریار - جاده شهریار بعد از سعید آباد رو بروی پمپ بنزین مجتمع گردشگری عرشیا


باغ تالار عرشیا

گزارشگر نوعروس :

سلام به بچه های گل نوعروسی، روزهای پاییزی سال 94 تون بخیر

اجازه بدید یکم در مورد تالار عرشیا براتون توضیح بدم. وقتی به اونجا رفتیم متوجه شدیم که کادر اداره کننده اون مجموعه همگی جوان هستن و تحصیلاتشون در زمینه هتلداری هست. در مورد برخورد باید بگم که واقعا مودب و خوش برخورد بودن و در عین جدیت در کار، فوق العاده صمیمی بودن.

در مورد فضای تالار باید بگم که در مساحت بزرگی ساخته شده که متشکل از سه سالن هست و هر چقدر تعداد مهمونها زیاد باشه مشکلی وجود نداره، چرا که پذیرایی تا 1400 نفر به راحتی امکان پذیر هست. دو تا سالن که مربوط به خانمها هست، کلا بدون ستون هست که مزیت خوبی به حساب میاد. البته سالن آقایون ستون داره که قطعا خودتون میدونید که اصلا مهم نیست. چون آقایون اصلا متوجه ستونها نخواهند شد.

اینم یادم نره بگم یک جک بالابر برای ماشین عروس تعبیه که ماشین عروس رو صاف میبره داخل سالن خانمها.

اما دیزاین! تالار نوساز هست و دیزاین ساده اما شیک داره و در یکی از سالنها دیزاین کمی جسورانه هست و از دیزاینهای تالاری فاصله گرفته و به سمت چیدمان تشریفاتی که در باغها اجرا میشه متمایل هست. سالنها سقف بلند دارن و کرین که چه عرض کنم، شاید با هلی شات هم بشه فیلمبرداری کرد.

این تالار در جاده شهریار واقع شده و از نظر طول مسیر از تهران، فکر میکنم اگر از باغهای سمت غرب نزدیکتر نباشه، دورتر نیست. البته این مورد حادی نیست. چراکه شما اگر عروسی رو در قله قاف هم برگزار کنید، مهمونها با مهربونی مثال زدنی برای عرض تبریک خدمت شما خواهند رسید. باور کنید!!!

در مورد خدمات دیگه اگه بخوام بگم تجیهزات موزیک و یخ خشک و دنس فلور دارای LED سالن خانمها و آتش بازی تکمیل هست و جزء امتیازات خوب این تالار هست

چون الان در ماههای محرم و صفر قرار داریم و مراسمی در حال برگزاری نیست، در مورد غذای تالار اطلاعاتی در دست ندارم که اون رو هم در اولین فرصت تقدیم خواهم کرد.

از جهت هزینه برگزاری به نظرم واقعا مقرون به صرفه هست. به نظرم حتما منوی قیمتشون رو هم بررسی کنین.

مثل همیشه گزارشگر نوعروس خواهان شبی شاد و باشکوه و خوشبختی شماست. 


آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات