دیروز عصر بود که یه سری زدم به استودیو ماناد کرج و با مدیریت اونجا که آقای منصور مهدی زاده باشه از نزدیک آشنا شدم.
منصور مهدی زاده فعالیت خودش رو از 8 سال پیش تا الان داره به طور جدی دنبال می کنه. توی این مدت سه سال در کشور امارات مشغول به عکاسی بوده است. پنج سال آخر رو تو کرج مشغول کار عکاسی و فیلمبرداری به ویژه برای عروسی بوده است.

چیزی که در عکاسی برای مهدی زاده مهم است، زیبایی در عین سادگی است. یعنی به جای استفاده از بک گراند های شلوغ، به سوژه عکاسی (افرادی که در عکس حضور دارند) تمرکز ویژه ای داره. چون اعتقاد داره بیننده عکس نباید تحت تاثیر وسایل و اشیاء موجود در آن قرار بگیره و باید مجذوب پوزیشنهای زیبا، نورپردازی خوب و سادگی بشه.

در گفتگو با ایشون متوجه شدم که در زمینه های تبلیغات، ازدواج، اسپرت، مدلینگ در حال فعالیت هست.

کلیپ هاشون واقعا جالب توجه بود، کیفیت کلیپهاشون هم خیلی خوب بود و گفتن کیفیت Full HD – 4k هست.

ضمنا برای کلیپ و عکس اسپرت، نگران آرایش صورتتون نباشید. چرا که ماناد میکاپ آرتیست هم داره که تا آخر با شما همراه خواهد بود.

مورد دیگه ای که متوجه شدم این بود که استودیو ماناد یه اشانتیون هم برای عروس و داماد ها داره و در مراسم هنگامی که در یک مکان حضور ندارن، یک دوربین سومی داره اتفاقات اونجا رو ضبط میکنه که بعدا تو فیلم عروسیشون از اون صحنه ها استفاده بشه و چیزی رو از دست ندن. آقای مهدی زاده گفت که به این کار اصطلاحا Snapshot میگن.

در حال حاضر استودیو ماناد این امکان رو داره که کار عروس و داماد رو در صورت تمایلشون در دوبی و گرجستان هم انجام بده.

استودیو ماناد معتقده که قیمتش نسبت به کاری که انجام میده خیلی مناسبه پس اگه تو کرج هستید یه برنامه هم برای بازدید از این استودیو بچینید.

سبز و بهاری باشید.

آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات