ماسک ال ای دی تونلی

 • ماسک ال ای دی تونلی LED facial mask با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا میتواند به طور موثری بافت پوست را تقویت کرده، از چین و چروک جلوگیری کرده و چربی پوست را متعادل سازد.
 • این دستگاه همچنین میتواند منافذ باز و بزرگ را به حداقل برساند و گردش خون و تنفس پوست را افزایش دهد.
 • یکی از قویترین ابزارهای محرک سلولهای پوستی برای کلاژنسازی طبیعی میباشد که پوستی صاف، نرم و جوان را برای شما به ارمغان می آورد.

کاربرد ال ای دی 7 رنگ:

 • رنگ ال ای قرمز با طول موج 630 نانومتر:
  نور قرمز که از گذشته هم ثابت شده که باعث افزایش جریان خون میشود که خود باعث تحریک فرایند کلاژن سازی و افزایش الاستین میشود.
  کلاژن برای ترمیم بافت از بین رفته پوست ضروری است که این امر خود باعث از بین رفتن چروک ها و اسکار های سطح پوست، روشن کنندگی پوست، سفت کننده و ضد پیری میشود.
 • رنگ ال ای دی آبی با طول موج 470 نانومتر:
  نور آبی تمامی باکتری های آکنه را در زیر سطح پوست از بین میبرد این امر باعث از بین بردن جوشهای فعال میشود و همچنین از به وجود آمدن جوشهای جدید بدون نیاز به هیچ گونه دارویی جلوگیری میکند.
  التهاب جوش های شما را به شدت کاهش میدهد و با کم کردن فعالیت غدد چربی ساز،پوست شما را تقویت میکند.
 • رنگ ال ای دی سبز با طول موج 520 نانومتر:
  ریلکس کردن پوست ذهن و بدن، درمان پوست های حساس
  نور سبز هایپر پیگمنتیشن و یا سیاه شدگی نواحی از پوست به دلیل کاهش ملانین را درمان میکند.
  همچنین رنگرفتگی کک ومک و آفتای سوختگی و لک های پیری را درمان می کند.
  این نور پوست را روشن میکند و از تغییر رنگ زودری پوست جلوگیری میکند.
  بدون استفاده از محصولات مضر روشن کننده و پر عوارض پوست.
 • رنگ ال ای دی زرد با طول موج 590 نانومتر:
  نور زرد بهترین درمان جهت رفع قرمزی پوست میباشد.
  جریان اکسیژن به سلول های پوست را افزایش میدهد وانرژی دوباره به سلول های پوست میدهد.
  باعث سم زدایی غدد میشود.
  باعث بهبود بافت و چین و چروک های پوست میشود.
 • رنگ ال ای دی بنفش:
  ترکیبی از هر دو موج آبی و قرمز بوده و مزایای هر دو را دارد به خصوص تاثیر به سزایی در بهبود از بین بردن جوش و جای جوش دارد.
 • رنگ ال ای دی Cyanine:
  افزاینده متابولیسم و انرژی سلولها که نقش به سزایی در بهبود سلامت پوست دارد.
 • رنگ ال ای سفید با طول موج۵۹۰ نانومتر:
  نور سفید به تقویت پوست تضعیف شده میپردازد پوست را از حالت شلی درآورده و تقویت میکند پوست را با فواید بسیار ریلکس میکند.

در مبحث زیبایی بنا به مشکل پوستی خود می توانید از دستگاه هایی نظیر ماسک نوری ، میکرونیدلینگ ، تکنولوژی RF ، پی آر پی ، مزوتراپی ، میکرودرمی یا هیدرودرمی پوست استفاده نمایید.


آر اف پرتابل پوستی

دستگاه آر اف مینی با استفاده از فناوری مزوپریشن (Mesoporation) که یک نام جدید است و با ترکیب فناوری مزوتراپی (Mesotherapy) و التراپی (Eletroapy) به وجود آماده است که بهترین تاثیر را روی پوست می گذارند.

فوتون های ال ای دی (LED Photons)

 • دستگاه آر اف مینی دارای فوتون های ال ای دی است که می تواند باکتری ها را کشته و یا متوقف کند که این امر برای حذف آکنه و جوش برای پوست های حساس مناسب است. طول موج دستگاه آر اف مینی به اندازه ای است که به پوست آسیب نمی رساند (۴۱۵ میلی متر)
 • هفت رنگ ال ای دی دستگاه آر اف مینی به لایه های عمیق پوست شما نفوذ کرده که سلول های سالم جدید تولید کند نشانه های پیری را کم کند ، گردش خون را زیاد کند، تغییر رنگ را کاهش دهد بافت پوست را سفت کند و همچنین جوش ها را از ریشه نابود سازد.
 • رنگ ال ای دی آبی با طول موج ۴۳۰-۴۷۰ نانومتر تمامی باکتری های آکنه را در زیر سطح پوست از بین می برد این امر باعث از بین بردن جوشهای فعال و همچنین از به وجود آمدن جوشهای جدید بدون نیاز به هیچ گونه دارویی جلوگیری می کند. التهاب جوش های شما را به شدت کاهش می دهد و پوست شما را با کم کردن فعالیت غدد چربی ساز تقویت می کند.
 • رنگ ال ای دی سبز با طول موج ۵۲۵-۵۵۰ نانومتر ریلکس کردن پوست ذهن و بدن درمان پوست های حساس، هایپر پیگمنتیشن و یا سیاه شدگی نواحی از پوست به دلیل کاهش ملانین را درمان می کند. همچنین رنگرفتگی کک و مک و آفتاب سوختگی و لک های پیری را درمان می کند. این نور پوست را روشن می کند و از تغییر رنگ زودرس پوست جلوگیری می کند. بدون استفاده از محصولات مضر روشن کننده و پر عوارض پوست.
 • رنگ ال ای دی زرد با طول موج۵۹۰ نانومتر بهترین درمان جهت رفع قرمزی پوست می باشد. جریان اکسیژن به سلول های پوست را افزایش می دهد و انرژی دوباره به سلول های پوست می دهد. باعث سم زدایی غدد می شود. باعث بهبود بافت و چین و چروک های پوست می شود.
 • رنگ ال ای دی فیروزه ای با طول موج۵۹۰ نانومتر باعث افزایش متابولیسم سلول های پوست شده و فعالیت آنها را افزایش می دهد. روند تولید روغن های طبیعی پوست را افزایش می دهد و به ساخت و ساز بیشتر پروتیین و کلاژن کمک می کند.
 • رنگ ال ای سفید با طول موج۵۹۰ نانومتر به تقویت پوست تضعیف شده می پردازد پوست را از حالت شلی درآورده و تقویت می کند پوست را با فواید بسیار ریلکس می کند.
 • رنگ ال ای قرمز۶۵۰-۷۳۰ با طول موج۵۹۰ نانومتر که از گذشته هم ثابت شده که باعث افزایش جریان خون می شود که خود باعث تحریک فرایند کلاژن سازی می شود. کلاژن برای ترمیم بافت از بین رفته پوست ضروری است که این امر خود باعث از بین رفتن چروک ها و اسکار های سطح پوست می شود.

آر اف پرتابل پوستی برای فرایند کلاژن سازی و لیفتینگ:

 • کلاژن سازی و جلوگیری از پیری پوست بدون استفاده از کوچکترین سوزنی
 • این دستگاه از فناوری پالس نوری ویژه ای بهره میبرد که هیپرپلازی کلاژن را تحریک می کند، قابلیت ارتجاعی پوست را بازیابی می کند، چروک را کاهش می دهد، منافذ پوست را می کاهد، کیفیت کل پوست صورتتان را بهبود می بخشد و جوانی پوستتان را بازیابی می کند. استفاده از فناوری فوتون LED، RF (فرکانس رادیویی) و التراسونیک-ارتعاش به پوست شما ظاهری سالم تر ارائه می دهد.
 • ۵ رنگ مختلف نور LED از فناوری پالس نوری ویژه ای بهره می برند که هر یک بطور مجزا به بازیابی سلامت پوستتان کمک می کنند. این نورها می تواند تا عمق ۲٫۵-۲ میلیمتری پوستتان نفوذ کرده و با افزایش فعالیت کلاژن سازی به بهبود پایداری و حالت ارتجاعی پوستتان کمک کنند.
 • دستگاه زیبایی ضد پیری ۵ کاره دارای اثر تحریکی عمیق و بی همتایی است که می تواند بازسازی کلاژن را تحریک کند، پوستتان را سفت کرده و اثر چشمگیری بر بهبود کیفیت و رنگ پوستتان دارد. بهتر است از این دستگاه همراه با سرم، روغن های گیاهی یا سلول درمانی استفاده کنید.
  .اثرات عمده:
  ✔سفت سازی و ضد پیری
  ✔سفیدسازی پوست
  ✔لیفتینگ و سفت کردن
  ✔محو لکه ها و سفید کردن
  ✔صاف کردن برآمدگی ها
  .
 • تکنولوژی EMS برای فعالسازی سلولها، تحریک نوترکیبی و بازسازی کلاژن. جریان منحصر به فرد EMS با ملایمت پوست را تحریک می کند و موجب حرکات عضلانی ثانویه می شود که می توانید آن را با سوزش و کشش خفیف در پوستتان احساس کنید.
 • این امر با تحریک هیپودرم منجر به فعالسازی سلولی، تحریک انقباض و نوترکیبی کلاژن و همینطور تولید کلاژن های جدید برای تقویت پوستتان می شود، استحکام فیزیکی و حالت ارتجاعی پوست را بهبود می دهد، چروک و خطوط ریز را در پوست می کاهد و پوست را صاف و صیقلی می‌سازد و پوستی انعطاف پذیر و سفیدتر برای شما به ارمغان می آورد.

  در مبحث زیبایی بنا به مشکل پوستی خود می توانید از دستگاه هایی نظیر ماسک نوری ، میکرونیدلینگ ، تکنولوژی RF ، پی آر پی ، مزوتراپی ، میکرودرمی یا هیدرودرمی پوست استفاده نمایید.

دستگاه هیدرودرمی پوست

 • از دستگاه هیدرودرمی پوست برای کسانی که به طور معمول دارای پوست خشکی هستند و یا در اثر استفاده از روش های درمانی دیگر مانند میکرونیدلینگ با درماپن برای زیبایی پوست ، دچار خشکی و کم آبی پوست شده اند ، به عنوان آبرسان به پوست استفاده می شود .
 • در روش درمانی هیدرودرمی هدف رساندن فرکانس دستگاه به پوست است به طوری که پوست صورت بیمار توسط ژل التراسون پوشانده می شود و این ژل به عنوان یک رسانای قوی عمل کرده و با قرار گرفتن سری دستگاه هیدرودرمی بر روی سطح پوست بیمار ، فرکانس این دستگاه به پوست صورت منتقل شده ، که موجب آبرسانی و برطرف شدن خشکی پوست می شود .
 • البته بیماری های پوستی با منشا داخلی ابتدا توسط طب سوزنی درمان شده و سپس از این دستگاه برای بهبود مشکلات پوستی باقی مانده استفاده می شود .

آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات