موبایل :  ۰۹۱۲۵۴۹۰۰۲۹

تلفن :  ۰۲۱۴۴۲۶۳۶۵۲

اشرفی اصفهانی، بعد از حکیم،رو به روی تیراژه، خیابان قموشی، پلاک 57

  • تلگرام
  • اینستاگرام

بوتیک گل رزلین

بوتیک گل رزلین

این مجموعه مفتخر است با کادری مجرب ,  و باسابقه ، در زمینه گل آرایی با نهایت کیفیت و کمترین قیمت در خدمت دوستداران گل باشد.

*  اجرای کامل گل آرایی مراسم ها و جشن ها ی عروسی
* تزئین انواع سبد خواستگاری،بله برون و خلعتی عروسی
*  قبول سفارشات جهت تولد، روز مادر و روز پدر 
*  تزیین و گل ارایی ماشین عروس
* سفارشات مجالس  و مراسم  
* تزیین و گل آرایی اتاق کودک و نوزاد
* - دریافت سفارش و فروش اینترنتی با انواع  گل طبیعی فصل

به ما بپیوندید
بوتیک گل رزلین در ازای  گل آرایی ماشین و دسته گل عروس ، دستبند و یا تاج سر را به ساقدوشان  هدیه دهد. 
 
 
 


تحقیقات پیرامون خواص گل ها
تحقیقات به طور مداوم گل‌هایی که داخل خانه نگهداری می‌شوند (و گیاهان، هرچند که آنها در بسیاری از شعارهای اعتراضی ذکر نشده‌اند) را با تندرستی ارتباط می‌دهند. پارک و ماتسون در سال ۲۰۰۸ آن‌چه را که همیشه ملاقات‌کنندگان افراد بیمار به طور درون‌یافتی انجام می‌دهند، تایید کردند.
آنها دریافتند که بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها که به دلیل وجود گل و گیاهان گلدانی شاد و پرنشاط می‌شدند، نیاز کم‌تری به دارو برای تسکین درد پس از جراحی داشتند، فشار خون سیستولیک و ضربان قلب پایین‌تری داشتند، کم‌تر خسته و نگران بودند، و به طور کلی در مقایسه با بیمارانی که در اتاق‌شان گل و گیاه نداشتند، در یک حالت روانی مثبت‌تری قرار داشتند.
اتاق نشیمن‌تان یک اتاق بیمارستانی (حداقل در بهترین زمان) نیست، اما اگر گل‌ها و گیاهان تا این حد برای بیماران بستری شده در بیمارستان فایده دارند، پس می‌توانند روز شما را نیز کمی بهتر کنند.
داشتن گل در آشپزخانه نیز ایده‌ی خوبی است – محققان دانشگاه واخنینگن در هلند کسانی را که در رستوران شام می‌خورند مورد مطالعه قرار دادند و دریافتند کسانی که روی میزشان گل‌های طبیعی بود، خلق‌وخوی بهتری داشتند.


آگهی های مشابه


ثبت نظر یا پرسش

تکمیل موارد ستاره ( * ) دار الزامی است
درخواست شما با موفقیت ارسال شد
 

نظرات